Про нас
Fleet Grant - це розвинене і прогресивне агентство по укомплектуванню екіпажів суден розташоване в портовому місті України, морської перлині чорного моря - Одесі! Готове запропонувати кваліфікований і досвідчений екіпаж, готовий до роботи на різних типах судів. Налаштовані на довгострокове ділове співробітництво з нашим партнером.
»
Про нас
10 РОКІВ ДОСВІДУ В МОРСЬКИЙ ГАЛУЗІ
Наші досягнення в роботі допомагають моряку і його керівникам працювати ефективно і надійно.
Ми надаємо послуги перевірених роботодавців з ринковими зарплатами і кар'єрним ростом, з нашого боку ви отримуєте швидку, якісну і прозору роботу в процесі і при прийомі на роботу.
Мета нашої компанії полягає в тому, щоб моряк відчував себе завжди захищеним і затребуваним на ринку праці і більш не потребував в пошуку роботи. Працюючи з нами, ви вибираєте довгострокові, стабільні і перспективні відносини в своїй кар'єрі.
У нас є велика база даних ретельно відібраних, досвідчених, добре навчених і сертифікованих моряків для різних типів суден.
Ми допомагаємо морякам
Ми пропонуємо всім кандидатам чудові можливості для кар’єри та навчання, а наші моряки замотивовані отримуючи широкий спектр професійної та особистої підтримки. Наші стосунки з нашими моряками характеризуються доброчесністю, вірністю та зобов’язанням на все життя.

Ми надаємо послуги перевірених роботодавців з ринковими зарплатами і кар'єрним ростом, з нашого боку ви отримуєте швидку, якісну і прозору роботу в процесі і при прийомі на роботу.

Мета нашої компанії полягає в тому, щоб моряк відчував себе завжди захищеним і затребуваним на ринку праці і більш не потребував в пошуку роботи

Працюючи з нами, ви вибираєте довгострокові, стабільні і перспективні відносини в своїй кар'єрі.
Ми надаємо послуги судновласникам
Укомплектування екіпажем

Послуги по укомплектуванню екіпажем для забезпечення безпеки суднових операцій, надаючи професійних моряків, обраних в результаті точного процесу відбору.КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ, ФІЗИЧНІ ВИПРОБУВАННЯ, ІНТЕРВ'Ю

Доступні всі необхідні ресурси для забезпечення будь-якого виду навчання офіцерів і членів екіпажу відповідно до ПДНВ, модельними курсами ІМО або спеціальною підготовкою, орієнтованої на судновласників, в одному з кращих спеціалізованих навчальних центрів в Європі.

Ми постійно оновлюємо наш персонал відповідно до останніх галузевих вимог і правил, щоб забезпечити безпечну роботу на борту.
НАШІ ПОСЛУГИ
Fleet Grant пропонує наступне:
 • Планування, набір і укомплектування екіпажів
 • Перевірка ліцензій і дії сертифіката STCW-95
 • Тестування рангових знань, знання англійської мови і навичок роботи з комп'ютером
 • Медичні огляди перед вступом на посаду, фітнес-іспити і інші тести в міру необхідності
 • Транспортування, оформлення квитків і супровід під час подорожі
 • Планування і виконання ротації
 • Первинну співбесіду і відбір кандидатів
 • Надання документації і інструктаж кандидатів
 • Підтримка в навчанні і сертифікації екіпажу
 • Оформлення візи
 • Виклик і розрахунок заробітної плати в клієнтських системах
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залиште свої контакти, і ми передзвонимо вам найближчим часом
Крюїнг -агентство, яке має досвід роботи в морській галузі більше 10 років, допомагає нашим морякам працювати ефективно і надійно для моряків та їх керівників.
FLEET GRANT © 2021 - The crewing agency Fleet grant.com.ua
+38(094) 126 17 69
fg@fleetgrant.com
Україна, проспект Гагаріна 12-А, каб. 404
Made on
Tilda